Pozvánka na Bandzone Showcase

Promotér festivalu Votvírák, zástupce vydavatelství Supraphon nebo manager pořadu Tečka páteční noci. Tito tři a další spousta lidí z hudební branže se sejde 20.11. 2014 v pražském klubu ROCK CAFÉ, aby si poslechli nabídku šesti mladých, ještě neznámých kapel během jediného večera. I tak nějak můžu popsat 6. ročník BANDZONE SHOWCASE.

Jelikož jsme s kapelou Čardáš Klaunů v roce 2014 byli velmi aktivní, účastnili jsme se různých soutěží a vyhráli tak vystoupení na velkých letních festivalech, nahrávali ve studiu a pořádali koncerty, tak se o nás začalo mluvit. Například si nás všiml jeden velmi schopný pán, Michal Novák, který je zakladatel a majitel hudebního webu BANDZONE.cz, pozval si nás do svého sídla na Andělu a tam nám nabídl, že můžeme být mezi šesti kapelama na programu Bandzone Showcase 2014.

Pro každou kapelu jsou momenty, kdy v ně někdo věří velmi důležité, ukázkou bude vystoupení právě na této přehlídce. Tři víkendy strávené zamčeni ve zkušebně v Jihlavě + jedna zkouška v Praze = do detailu nazkoušené písně, mnohem přesnější souhra, několik zcela nových písní a samozřejmě neskutečná radost z toho, že to začíná opravdu šlapat. A to vše jen díky tomu, že se najde možnost zahrát si před důležitými promotéry, managery a novináři i bez zdlouhavých soutěží, ve kterých si často nakonec slávu utrhne ta, která přes Fésbůk obepsala půlku národa aby jí dali hlas, nebo si hlasy v horším případě koupila.

Naším úkolem je však nejen předvést strhující show, ale tentokrát i zacílit na naše fanoušky a dostat je 20.11. do ROCK CAFE přímo mezi publikum. V průběhu večera se totiž ještě lidé v sále mají dozvědět, jak velkou a jak nadšenou fanouškovskou základnu která kapela už má a to sice tak, že fanoušci každé kapely mají možnost zakoupit si vstupenku určenou přímo pro kapelu.

Proto nezbývá už nic jiného, než Vás srdečně pozvat na koncert, navnadit Vás videopozvánkou a poprosit, pokud jsme Vám sympatičtí, kupte si lístek pomocí SMS ve tvaru „TICKET SHOWCASE CARDAS“ na číslo 9020099, zpět vám přijde sms vstupenka s kódem. Cena je 99,- Kč a 20,- z každého lístku připadne nám na náklady, takže když nakoupíte předem, zároveň nám něco přispějetete! :)
Informace o akci najdete na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1476332722628506/

Díky, pokud jste četli až sem a přeju hezký den!
Pavel Mucha

Facebook Comments